4,9 401 review-uri i Recenziile fac referire la experienta cumparatorilor pe site-ul Hadri.ro

Peste 1500 de clienți mulțumiți ❤️

Hidra+ Ser Bakuchiol

(4 recenzii de la clienți)

79,00 lei

Black Friday – Ofertă Specială ❤️
Totul cu 25% Reducere
7 – 9 noiembrie

20% discount la returnare

Program Returnare Sticle

Returnează sticlele prin curier și primești cupon, sau adu-le în farmacie pentru 20% reducere pe loc la refill. Sticlele trebuie să fie nedeteriorate.

Primești cupon de: 20% discount
+15,00 lei
Exemplu personalizare
0/50
Livrare estimată: mai 26, 2026 – mai 29, 2026
Livrare direct acasă Prin curier rapid
Livrare la EasyBox și FanBox Ridicare 24/7
Livrare internațională Aproape oriunde în lume

Bine de ştiut

Produsele noastre sunt manufacturate cu grijă în laboratorul nostru. Majoritatea sunt preparate după ce primim comanda ta. Din acest considerent, acceptăm doar plata online folosind cardul.
Expediem comanda în 1-2 zile.

icons8-handmade-100

De mână de farmacist

icons8-natural-100

Ingrediente naturale

icons8-guarantee-100 (1)

Ambalaje reciclabile

Doresti un produs personalizat pentru nevoile tale? Apasa butonul de mai jos si completeaza formularul cu cateva detalii.

Completeaza formularul de mai jos si spune-ne cu ce te putem ajuta.

sau
Descriere

Ser Bakuchiol 2% – Alternativa naturală la retinol, pentru riduri și fermitate

Un ser facial nutritiv, cu 2% Bakuchiol, formulat exclusiv din uleiuri vegetale și extracte naturale, care redau pielii fermitatea, luminozitatea și echilibrul. Alternativa blândă, dar eficientă, la retinol – fără iritație, roșeață sau descuamare.

💡 Alternativă ideală la Retinal Fluid pentru persoanele care nu utilizează protecție solară zilnică — Bakuchiol oferă beneficii anti-aging similare, fără a crește sensibilitatea pielii la UV.

🌿 Ingrediente active esențiale:

  • Bakuchiol – stimulează sinteza de colagen și elastină, îmbunătățește textura pielii, reduce vizibil ridurile, liniile fine și petele pigmentare. Studii recente arată că are aceleași beneficii anti-aging ca retinolul, dar fără efecte secundare.

  • Extract de rodie (Punica Granatum) – antioxidant puternic, protejează pielea de stresul oxidativ și contribuie la regenerarea celulară.

  • Ulei dein semințe de roșii (Solanum Lycopersicum) – bogat în licopen, protejează colagenul pielii și previne degradarea cauzată de razele UV.

  • Extract de Spilanthes Acmella – cunoscut ca „botox vegetal”, are efect de lifting natural, îmbunătățește tonusul și elasticitatea pielii.

  • Ulei de morcov și ulei din sâmburi de caisă – oferă luminozitate și hidratare, uniformizează tonul pielii și protejează împotriva îmbătrânirii premature.

  • Vitamina E și extract de rozmarin – antioxidanți naturali ce mențin prospețimea formulei și sănătatea barierei cutanate.

💧 Textura fină, non-grasă, se absoarbe rapid, lăsând pielea moale, suplă și vizibil mai tânără.


Mod de utilizare

Aplică 2 picături în palme și încălzește ușor serul între degete. Masează delicat pe ten, gât și decolteu, la finalul rutinei de seară, pentru o piele hrănită și regenerată peste noapte.


Precauții

  • Nu se utilizează în aceeași rutină cu acizi exfolianți (AHA, BHA, vitamina C pură) sau retinoizi.

  • În timpul zilei, aplică cremă cu SPF pentru protecție solară optimă.

  • Păstrează produsul ferit de lumină și căldură excesivă.


🌸 Rezultatul: piele fermă, catifelată și luminoasă, cu aspect sănătos și echilibrat – zi după zi.

Ingrediente

caprylic/capric triglycerides, **, solanum lycopersicum seed oil**, prunus armeniaca kernel oil**, coco-caprylate**, punica granatum seed extract*, rosmarinus officinalis leaf extract*, bakuchiol**, simmondsia chinensis ceed oil*, daucus carota root extract*, spilanthes acmella flower extract**, helianthus annuus seed oil**, tocopherol**

Întrebări despre produs

Întrebări și Răspunsuri

Pune o întrebare
Hidra+ Ser Bakuchiol Hidra+ Ser Bakuchiol
Întrebarea ta
* Întrebarea este obligatorie
Nume
* Numele este obligatoriu
Nu există întrebări încă
Recenzii pentru acest produs (4)

Adaugă o recenzie
Hidra+ Ser Bakuchiol Hidra+ Ser Bakuchiol
Evaluare*
0/5
* Evaluarea este obligatorie
Recenzia ta
* Recenzia este obligatorie
Nume
* Numele este obligatoriu
Adaugă fotografii sau videoclip la recenzia ta
5,0
Bazat pe 4 recenzii
5 stele
100
100%
4 stele
0%
3 stele
0%
2 stele
0%
1 stea
0%
1-4 din 4 recenzii
  1. Review cumpărător Hadri verificat Andreea ,
    5/5
    Verified Review verificat

    Iubesc acest ser!

  2. Review cumpărător Hadri verificat Andreea S. ,
    5/5
    Verified Review verificat

    Il adorrrr

  3. Review cumpărător Hadri verificat Andreea S. ,
    5/5
    Verified Review verificat

    Imi place foarte mult, sunt la a 3a sticluta.

  4. Review cumpărător Hadri verificat Simona Popescu Simona Popescu ,
    5/5
    Verified Review verificat

Adaugă o recenzie
Hidra+ Ser Bakuchiol Hidra+ Ser Bakuchiol
Evaluare*
0/5
* Evaluarea este obligatorie
Recenzia ta
* Recenzia este obligatorie
Nume
* Numele este obligatoriu
Adaugă fotografii sau videoclip la recenzia ta
4,9
Bazat pe 401 recenzii
5 stele
91
91%
4 stele
5
5%
3 stele
3
3%
2 stele
1
1%
1 stea
0
0%

Imagini ale clienților

Imaginea nr. 1 din Roxana Costea
Imaginea nr. 1 din Laura
Imaginea nr. 1 din Roxana Costea

Roxana Costea

O cremă minunată pt.ten uscat.O folosesc impreună cu serul hidratant revital.De când folosesc produsele Hadri tenul meu arată mult mai bine.Recomand 💯

Imaginea nr. 1 din Laura

Laura

Cel mai bun Leave-in. Se vad schimbari de la primele aplicari. Parul este mai stralucitor. Recomand cu mare drag toate produsele facute de Dna Adriana.

Imaginea nr. 1 din Roxana Costea
Imaginea nr. 1 din Laura
1-5 din 401 recenzii
  1. Roxana Costea ,
    5/5
    Verified Review verificat

    O cremă minunată pt.ten uscat.O folosesc impreună cu serul hidratant revital.De când folosesc produsele Hadri tenul meu arată mult mai bine.Recomand 💯

    Imaginea nr. 1 din Roxana Costea
  2. Delia Ionescu ,
    5/5
    Verified Review verificat

    A facut minuni, ce nu au facut zile intregi de hidratare, ingrijire a calcaielor.

  3. 5/5
    Verified Review verificat

    Foarte blând cu tenul. Curăță bine.

  4. Beatrice ,
    5/5
    Verified Review verificat

    Foarte bun deodorantul. Miroase frumos, nu pătează hainele și este eficient și rezistă chiar și după antrenament. Cu siguranță o să îl recumpar.

  5. Geanina ,
    5/5

    Am încercat deodorantul Hadri și mi-a plăcut foarte mult. Se aplică ușor, are un miros discret și nu irită pielea. Oferă prospețime pe parcursul zilei, dar în zilele foarte călduroase poate fi nevoie de reaplicare.

Abonează-te la newsletter și primești 20% discount la prima comandă!