Peste 1500 de clienți mulțumiți ❤️
Parfum de cameră spray – Amalfi
79,00 lei
Black Friday – Ofertă Specială ❤️
Totul cu 25% Reducere
7 – 9 noiembrie
Program Returnare Sticle
Returnează sticlele prin curier și primești cupon, sau adu-le în farmacie pentru 20% reducere pe loc la refill. Sticlele trebuie să fie nedeteriorate.
Bine de ştiut
Produsele noastre sunt manufacturate cu grijă în laboratorul nostru. Majoritatea sunt preparate după ce primim comanda ta. Din acest considerent, acceptăm doar plata online folosind cardul.
Expediem comanda în 1-2 zile.
De mână de farmacist
Ingrediente naturale
Ambalaje reciclabile
Doresti un produs personalizat pentru nevoile tale? Apasa butonul de mai jos si completeaza formularul cu cateva detalii.
Completeaza formularul de mai jos si spune-ne cu ce te putem ajuta.
Parfum de Cameră Spray Amalfi – Prospețime Citrica Naturală
Lasă-ți simțurile să te poarte direct pe țărmurile însorite ale Coastei Amalfi! Acest parfum natural de cameră spray, creat exclusiv cu uleiuri esențiale pure și ingrediente blânde, aduce în casa ta energia și prospețimea citricelor mediteraneene.
Notele vibrante de lime, lămâie și portocală se îmbină armonios cu accente florale de lavandă și ylang-ylang, intensificate de prospețimea lemongrass-ului și echilibrate de căldura discretă a cedrului. O singură pulverizare transformă instant atmosfera, elimină mirosurile neplăcute și creează un spațiu revigorant și relaxant.
🌱 Fără parfumuri sintetice
🌱 100% natural
🌱 Ideal pentru living, dormitor, birou sau baie
🌱 Creat și produs manual în România
✅ Mod de utilizare:
Agitați flaconul înainte de utilizare. Pulverizați 2-3 pufuri în aer ori de câte ori doriți să reîmprospătați atmosfera. Evitați pulverizarea directă pe suprafețe delicate.
✅ Ingrediente (INCI):
Ingrediente: Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Limon (Lamaie) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Portocale) Peel Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongrass) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavanda) Oil, Cedrus Atlantica (Cedru) Bark Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Cantitate: 100 ml
Întrebări și Răspunsuri
Parfum de cameră spray - Amalfi
Parfum de cameră spray - Amalfi
| 5 stele | 100 | 100% |
| 4 stele | 0% | |
| 3 stele | 0% | |
| 2 stele | 0% | |
| 1 stea | 0% |
Nu există recenzii pentru acest produs, dar poți citi sute de recenzii de la clienții Hadri mai jos.
Produse recomandate
Parfum de cameră spray - Amalfi
| 5 stele | 91 | 91% |
| 4 stele | 5 | 5% |
| 3 stele | 3 | 3% |
| 2 stele | 1 | 1% |
| 1 stea | 0 | 0% |
Imagini ale clienților


Laura
Cel mai bun Leave-in. Se vad schimbari de la primele aplicari. Parul este mai stralucitor. Recomand cu mare drag toate produsele facute de Dna Adriana.

- Ioana ,5/5
Review verificat
Cel mai bun ser cu niacinamida pe care l-am folosit!
Se absoarbe repede și miroase divin!
Petele roșii au dispărut! - Ioana ,5/5
Review verificat
Minunat!
Cu siguranță am să mai comand!
Produse de cea mai înaltă calitate! - Marius Catalin Zanfir ,5/5
Foarte bun. Mi-a redus caderea parului. Il folosesc o dada pe sapatamana. Inainte foloseam Seboderm dar continea multe ingrediente daunatoare firului de par, printre care si Sodium Laureath Sulfate. Am renuntat la el de cand am descoperit aceasta varianta mai naturala de la farmacia Hadri 🥳
Nu există recenzii pentru acest produs, dar poți citi sute de recenzii de la clienții Hadri mai jos.


Foarte placut, recipient calitativ (nu curge, robust). Vom mai incerca si altele.