Peste 1500 de clienți mulțumiți ❤️
Sare parfumată cu uleiuri esențiale – Calm
9,90 lei
Black Friday – Ofertă Specială ❤️
Totul cu 25% Reducere
7 – 9 noiembrie
Bine de ştiut
Produsele noastre sunt manufacturate cu grijă în laboratorul nostru. Majoritatea sunt preparate după ce primim comanda ta. Din acest considerent, acceptăm doar plata online folosind cardul.
Expediem comanda în 1-2 zile.
De mână de farmacist
Ingrediente naturale
Ambalaje reciclabile
Doresti un produs personalizat pentru nevoile tale? Apasa butonul de mai jos si completeaza formularul cu cateva detalii.
Completeaza formularul de mai jos si spune-ne cu ce te putem ajuta.
Un amestec care aduce liniște, echilibru și un sentiment de pace interioară.
„Calm” combină aroma florală și delicată a lavandei cu profunzimea tămâiei și căldura lemnoasă a cedrului, într-o sinergie olfactivă ce eliberează tensiunea și invită la introspecție. Notele de ylang-ylang adaugă o atingere senzuală și blândă, completând perfect acest elixir al relaxării.
Ideal pentru serile în care ai nevoie să te oprești, să respiri și să revii la tine.
🌿 Cum îl poți folosi:
• În șifonier sau sertare cu haine/lenjerii, pentru un parfum natural, calmant.
• În baie sau cada cu apă caldă, pentru o experiență aromaterapeutică ce reduce stresul și induce relaxare profundă.
🧂 Ingrediente:
Sare de Himalaya, Lavandula Officinalis (ulei esențial de lavandă), Boswellia Serrata (ulei esențial de tămâie), Cedrus Atlantica (ulei esențial de cedru), Cananga Odorata (ulei esențial de ylang-ylang), flori uscate
Cantitate: 150 g
Întrebări și Răspunsuri
Sare parfumată cu uleiuri esențiale - Calm
Sare parfumată cu uleiuri esențiale - Calm
| 5 stele | 0% | |
| 4 stele | 0% | |
| 3 stele | 0% | |
| 2 stele | 0% | |
| 1 stea | 0% |
Nu există recenzii pentru acest produs, dar poți citi sute de recenzii de la clienții Hadri mai jos.
Produse recomandate
Sare parfumată cu uleiuri esențiale - Calm
| 5 stele | 91 | 91% |
| 4 stele | 5 | 5% |
| 3 stele | 3 | 3% |
| 2 stele | 1 | 1% |
| 1 stea | 0 | 0% |
Imagini ale clienților


Laura
Cel mai bun Leave-in. Se vad schimbari de la primele aplicari. Parul este mai stralucitor. Recomand cu mare drag toate produsele facute de Dna Adriana.

Nu există recenzii pentru acest produs, dar poți citi sute de recenzii de la clienții Hadri mai jos.


A facut minuni, ce nu au facut zile intregi de hidratare, ingrijire a calcaielor.
Foarte blând cu tenul. Curăță bine.
Foarte bun deodorantul. Miroase frumos, nu pătează hainele și este eficient și rezistă chiar și după antrenament. Cu siguranță o să îl recumpar.
Am încercat deodorantul Hadri și mi-a plăcut foarte mult. Se aplică ușor, are un miros discret și nu irită pielea. Oferă prospețime pe parcursul zilei, dar în zilele foarte călduroase poate fi nevoie de reaplicare.
Foarte bun. Nu mai am matreata si este asa de frumos parul dupa spalare. Imi place mult acest sampon.